HiZMETLERiMiZ

Toner dolumu
Toner dolumlarımız adrese teslimdir. İstenirse adreste dahi garantili toner dolumu yapabiliriz.Dolum yaptığımız tonerlerde kaliteli sonuç alınmazsa hemen ücretsiz değişim yapıyoruz.. Toner dolum kalitemize o kadar güveniyoruz ki, %100 garanti veriyoruz.

Yazıcı tamiri
Yazıcı veya Fotokopi makineniz arızalandı ise, hemen TEKNOSİS Toner Dolum merkezine gelin. Uzman ekibimizle derhal müdahale ederek probleminizi en profesyonel şekilde çözüme kavuşturalım.Adreste ücretsiz arıza tespiti ve gerekirse cihazınızın onarımını yapalım.

Teknik servis
Fotokopi ve yazıcı tamiri yaptıranların en çok şikayet ettiği konulardan biri tamir sonrası yeniden eski verimi ve çekim kalitesini bulamamalarıdır. Bunun temel nedeni ise fotokopi tamiri için en önemli noktalardan biri olan uzman ve deneyimli bir ekibin olmamasıdır. Uzman ve konusunda deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Garanti
Toner dolumlarımız % 100 garantilidir. Kartuş dolumlarımız % 100 garantilidir.
Fotokopi ve yazıcı tamirlerimiz 1 sene servis garantisindedir. Fotokopi ve yazıcılarınızın periyodik bakımları garantili yapılır. Fotokopi ve yazıcılara yıllık bakım anlaşmaları yapılır.

WhatsApp Destek